Advert

HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR

Samsun Alaçam doğumlu ve yıllardır İstanbul’da ikamet eden ve Serbest Mali Müşavir olarak çalışan hemşehrimiz Dr. Hüseyin Eroğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.

HEMŞEHRİMİZ HÜSEYİN EROĞLU’NA BAŞARILAR

AK PARTİ İSTANBUL İL YÖNETİM KURULU'na seçiler Dr. Hüseyin Eroğlu yaptığı açıklamada, AK PARTİ İSTANBUL 7. Olağan Kongremizin İstanbulumuza Türkiye'mize ve İslam Coğrafyasına hayırlar getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum dedi.

AK PARTİ Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve İl Başkanım Sayın Osman Nuri Kabaktepe Beyefendiye Şükranlarımı arz ediyorum.

AK PARTİ İstanbul İl Yönetim Kurulu'na seçilmem konusunda gece gündüz yoğun görüşmeler yaparak AK PARTİ GENEL MERKEZ olmak üzere İstanbul İl Başkanımız ile sürekli takiplerini yaparak ısrar eden TBMMM Dış işler Komisyonu Başkanı İstanbul Milletvekilimiz Önceki Dönem Gençlik Ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç Beyefendiye şükranlarımı arz ediyorum.

İl Yönetim Kurulu Üyesi Seçilmem Konusunda İçten Desteklerini Veren AK PARTİ İstanbul Grup Başkan Vekilimiz Esenler Belediye Başkanım 2009-2014 döneminde Meclis üyeliğini yaparak birlikte çalışmaktan Onur duyduğum ve Engin siyasi tecrübelerinden Halen istifade ettiğim Sayın M.Tevfik Göksu Beyefendiye, AK PARTİ Esenler İlçe Başkanım yine Meclis üyesi olarak şahsımı onurlandıran birlikte yol yürüdüğüm ve tecrübelerinden Halen istifade ettiğim Sayın Av Umut Özkan Beyefendi'ye şükranlarımı arz ediyorum.

Şahsımı İstanbul’da Yaşayan Samsunluların Bir Neferi Bir Temsilcisi Olarak İl Yönetim Kurulunda yer almam seçilmem hususunda referanslarını desteklerini esirgemeyen Meclis Üyesi Ve Teşkilat Mensubu Kardeşlerime Başkanlarıma STK Başkanlarıma Şükranlarımı Arz ediyorum.

Aldığım emanetin ve sorumluluğun bilincinde hareket edeceğimi azimle ve kararlılıkla çalışarak öncelikle 2023 ve 2024 hedeflerimize ulaşmak için var gücümle çalışacağımı ifade etmek istiyorum.

Şahsıma maddi manevi desteklerini esirgemeyen siz kardeşlerimi büyüklerimi mahcup etmeyeceğimi ifade etmek istiyorum.

BİZ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ...

Dr. HÜSEYİN EROĞLU

Serbest Mali Müşavir


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI