Advert

DİNAMİK DENETİM MODELİ DEVREDE

Samsun Valiliği tarafından, İçişleri Bakanlığının talimatları ile uygulanacak olan Dinamik Denetim Modeli çerçevesinde ilimizde atılacak adımlar görüşüldü.

DİNAMİK DENETİM MODELİ DEVREDE

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında Kontrollü Normalleşme Döneminde İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'nun talimatları ile uygulanacak olan Dinamik Denetim Modeli çerçevesinde ilimizde atılacak adımların görüşüldüğü Kovid-19 Pandemi Toplantısı, Vali Dağlı başkanlığında gerçekleştirildi.

Dinamik Denetim Modeliyle her bir il ve ilçede mülki idare amirleri ve kurum müdürlerinin başkanlığında, kolluk kuvvetleri ve diğer kamu personelinden oluşturulacak genel denetim ekipleriyle, ayrıca yerel yönetimler, STK'lar, OSB yönetimleri ve meslek odalarınca oluşturulacak denetim ekipleriyle düzenli olarak her gün sahada denetim yapılacağını belirten Vali Dağlı, kontrollü normalleşme döneminde kurallara uymanın her zamankinden daha önemli olduğunu belirterek, sürecin her gün daha iyiye doğru ilerlemesi ve Kovid-19'un sosyal ve ekonomik hayatımız üzerindeki etkisinin azaltılması için vatandaşlarımızdan çok daha dikkatli olmalarını istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI