Advert
Advert

“Gençler Sabah Namazında Buluşuyor"

Alaçamlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülen "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" organizasyonu çerçevesinde Alaçam Merkez Şadibey Camisi'nde sabah namazı kıldı.

“Gençler Sabah Namazında Buluşuyor

Gençlerin milli birlik, beraberlik ve manevi duygularını canlı tutmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nce düzenlenen "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" organizasyonunda kapsamında, Alaçamlı gençler Alaçam Merkez Şadibey Camisi'nde bir araya geldi. Camide sabah namazını kılan gençler, dua etti.

Etkinliğe katılarak gençlerle namaz kılan Alaçam Müftüsü Mehmet Süsün ve Yurt Kur Müdürü Selim Erdoğan, geleneksel hale gelen buluşmaların çok önemli olduğunu söyledi.

Gençlerle bir arada bulunmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirten Yurt Kur Müdürü Selim Erdoğan, "Bakanlığın 81 ilde yaptığı bu etkinlikte gençlerimizle buluşuyoruz. Alaçamımızın Merkez Şadibey Camisi'nde güzel bir atmosferde bir araya geldik. Amacımız farkındalık oluşturmak, gençlere bu bilinci oluşturmak ve sabah namazında hep birlikte buluşmak." şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ