Advert

ALAÇAM, AYVACIK VE TERME ZİRAAT ODALARI BAŞKANLARINDAN ANKARA ZİYARETİ

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya giden Alaçam, Ayvacık ve Terme Ziraat Odaları Başkanları ve tarım danışmanlarından oluşan heyet ile birlikte Ankara ziyareti.

ALAÇAM, AYVACIK VE TERME ZİRAAT ODALARI BAŞKANLARINDAN ANKARA ZİYARETİ

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya giden Alaçam, Ayvacık ve Terme Ziraat Odaları Başkanları ve tarım danışmanlarından oluşan heyet ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmelerine eşlik eden CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ve CHP 25. Dönem Samsun milletvekili Kemal Zeybek ile birlikte ziyarette bulundular.

İlk ziyaretlerini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet Halk Partisi olarak, üretimde verimliliğin ve tarımsal kalkınmanın en temel aktörleri olan; ancak mevcut koşullarda özlük ve ekonomik haklar bakımından büyük mağduriyet yaşatılan tarım danışmanlarımızın yanlarında olacağız dedi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Desteci, Alaçam, Ayvacık ve Terme Ziraat Odaları Başkanları ve Odalarında bulunan Tarım Danışmanları ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’a Alaçam Demokrat Parti İlçe Başkanı Cevat Pak’ta eşlik etti. Alaçam, Ayvacık ve Terme Ziraat Odaları Başkanları ve Tarım Danışmanları ile bir araya gelerek tarım üzerine görüşmeler yaparak istişarelerde bulundular.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya gelen Ayvacık ve Terme Ziraat Odaları Başkanları ve Tarım Danışmanları ile bir araya gelerek tarım üzerine yapılması gereken ve çiftçi için en önemli gübre fiyatlarının geri çekilmesi hususunda görüş alış verişi yaptılar.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu makamında ziyaret eden Alaçam, Ayvacık ve Terme Ziraat Odaları Başkanları ve Tarım Danışmanları ile tarım ve çiftçi konuları hakkında bilgilendirme yaparak tarımın ve çiftçinin yaşadığı zorlukları masaya yatırdılar. Karamollaoğlu, biz çiftçimizin her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan ile tarım üzerine görüşmeler yapan Alaçam, Ayvacık ve Terme Ziraat Odaları Başkanları çiftçinin genel durumu hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını dile getirdiler.

Ankara’da iki günlük yapılan siyasi partiler ile yapılan görüşmelerde Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün ve Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI