Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN HANE ZİYARETLERİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Fatih Mahallesi'nde hane ziyaretlerinde bulunarak dar gelirli ailelerin ihtiyaç ve sıkıntılarını yerinde dinledi.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN HANE ZİYARETLERİ

Ziyarete gittiği hanelerde çocuklarla yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. Yanına gelen küçük Pembe ye büyüyünce ne olmak istersin sorusuna Pembe güzel bir cevap verdi. Ben büyüyünce “pastacı” olmak istiyorum demesi kaymakam Zaman’ı gülümsetti neden deyince çünkü pastayı çok seviyorum cevabını verdi. Daha sonra çocuklara kitap hediye ederek okumanın önemini anlattı.

Kaymakam Zaman, beraberindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Emre Kösem ve vakıf görevlisi Metin Erturan ile birlikte Fatih mahallesinde ev ziyareti yaptı. İhtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

Kaymakam Zaman hane ziyaretleri kapsamında aileleri evlerinde ziyaret ederek yardımların tez elden ulaştırılması için Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem'e talimat verdi.

Zaman, diğer mahallelerde aileleri hanelerinde ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade ederek, "Amacımız gerçek ihtiyaç sahibi olan vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, sorunlarını dinlemek ve bu sorunların giderilmesi için çalışmaktır" dedi.

Fatih mahallesinde Aile ziyaretleri kapsamınday Kaymakam’ı yolcu etmeye çıkan çocuklara makam aracını tahsis ederek dolaşmalarını sağladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI