Advert

KAYMAKAM ZAMAN’IN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Alaçam Kaykamamı Fikret Zaman 14 Mart Tıp bayramı münasebetiyle yayınladığı mesaöda şu ifadelere yer verdi.

KAYMAKAM ZAMAN’IN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

İlçemiz Toplum Sağlığı Başkanı Dr. Ertan Baş ve Devlet Hastenasi Başhekimi Dr.Radi Şen'in ve ilçemizde ki sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlar, Pandemi sürecinde göstermiş olduğu gayretlerinden dolayı ilçemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Zaman sözlerine şöyle devam etti; Gece gündüz demeden, zaman ve mekân tanımaksızın insanları sağlığına kavuşturmak ve hayatlarını kurtarmak için sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretleri, büyük fedakârlıkları her türlü övgünün üzerindedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Devlet durumunda bulunan siyasal kuruluşların en birinci görevi, ulusun sağlıklı kalması için gerekli yaşam koşullarını gerçekleştirmektir.” Sözünde de önemini belirttiği gibi, devletimiz bugün sağlık alanında birçok yatırıma imza atmakta; toplum sağlığına hizmet eden kararlı adımlarla sağlıklı nesillerin önünü açmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle insan odaklı çalışan, kendisini insana hizmet ilkesine adamış doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı sevgi ve şükranlarımı sunarım dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI