Advert

VALİ DAĞLI YAKAKENT’TE

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Yakakent’te kamu kurumlarınca yürütülen hizmetler, Kovid-19 vaka sayılarındaki artışın sebepleri ve alınan tedbirlerin görüşüldüğü değerlendirme toplantısına katıldı.

VALİ DAĞLI YAKAKENT’TE

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Yakakent ilçemizde kamu kurumlarımızca yürütülen hizmetler, Kovid-19 vaka sayılarındaki artışın sebepleri ve alınan tedbirlerin görüşüldüğü değerlendirme toplantısına katıldı.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında, Kaymakam Fatih Eroğlu, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve ilçe müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Eş-dost, akraba, hasta, taziye vb. ziyaretlerin bu dönemde kesinlikle yapılmaması gerektiğini belirten Vali Dağlı, 'Vaka sayılarında yaşanan artışın önüne geçebilmek adına toplumun tamamına sorumluluk düşüyor. Başta sağlık çalışanlarımız, kolluk kuvvetlerimiz olmak üzere hep birlikte koronavirüse karşı bir mücadele veriyoruz. Kovid-19 haritasında kırmızı kategoride bulunan ilimizin görünümünü maviye yükseltmek ve sosyal hayatı bir an önce normale döndürmek bizlerin elinde, Samsunlu hemşehrilerimizin desteği olmadan bu mücadeleyi başarıya ulaştıramayız.' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI