Advert

KOOPERATİF KURAN GİRİŞİMCİ KADINLARI ZİYARET ETTİ

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Yakakent Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinin üyesi kadınlarla bir araya gelerek kooperatifin kuruluşunda emeği geçen herkese teşekkür etti.

KOOPERATİF KURAN GİRİŞİMCİ KADINLARI ZİYARET ETTİ

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Yakakent Kaymakamı Fatih Eroğlu, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çiçek ve Yakakent Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinin üyeleri ile bir araya gelerek kooperatifin işleyişi hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Vali Dağlı, Yakakent ilçesinde, kadınların girişimcilik kabiliyetlerini artırmak, ekonomide bir aktör olarak yer almaları temin etmek, kendi aralarında dayanışmalarını ve ilçeye özgü ürünlerin markalaşmasını sağlamak amacıyla kurulan Yakakent Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinin üyesi kadınlarla bir araya gelen ve kooperatifin kuruluşunda emeği geçen herkese teşekkür ederek, kadın üreticilerimizi cesaretlerinden dolayı tebrik eden Vali Dağlı, "Valilik olarak, üretim süreçlerinin yılın tamamına yayılması ve ürettikleri ürünün piyasada hak ettiği değeri alması için kadın girişimcilerimizi her zaman destekledik, bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI