Advert

"ON KITA BİR VATAN İLELEBET İSTİKLAL" TEMALI KOMPOZİSYON YARIŞMASI ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Alaçam Müftülüğü tarafından organize edilen “On Kıta Bir Vatan İlelebet İstiklal” Temalı Kompozisyon ve Resim Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu.

İlçe Müftülüğünce gerçekleştirilen “On Kıta Bir Vatan İlelebet İstiklal” temalı kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere İlçe Müftüsü Orhan Bal tarafından ödülleri takdim edildi.

Geleceğimizin teminatı genç nesillerin İstiklal Marşı'nı daha iyi anlamaları, Milli Şairimizi daha iyi tanımaları, gençlerimiz arasında bir farkındalık oluşturulması ve gençlik çalışmalarına ivme kazandırılması amacıyla "On Kıta Bir Vatan İlelebet İstiklal" temalı lise öğrencileri arasında yapılan kompozisyon yarışmasında Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi 9. Sınıf öğrencisi Engin Uslu birinci olmuştur. Ortaokul öğrencileri arasında yapılan resim yarışmasında ise, Osman Tural İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Derya Oğuz birinci, Osman Tural İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Abdüssamed Can Yeşilyurt ikinci ve Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Gizem Sena Görmez üçüncü olmuştur.

Dereceye giren öğrencilere İlçe Müftüsü Orhan Bal tarafından Ödülleri takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI