Advert

KIRCALI, İNŞAATI DEVAM EDEN HÜKÜMET KONAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, İnşaatı Devam Eden Hükümet Konağı İnşaatında İncelemelerde Bulundu.

KIRCALI, İNŞAATI DEVAM EDEN HÜKÜMET KONAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, AK Parti Belediye Meclis Üyesi, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güven Kıcır ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Gençlik kolları başkanı Eniscan İleri ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Alaçam ilçesinde yapımı devam eden Hükümet konağı inşaatında incelemelerde bulundu. Seler İnşaat yetkilisi Seyithan Oğur’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Oğur, Alaçam İlçesinde yeni hükümet konağı 4.200 m2'lik alanda inşa edilmektedir. Yeni hükümet konağı binasının temeli atılalı yaklaşık sekiz ay oldu. En kısa zamanda bitirilerek teslim töreni yapılacaktır” dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı bütün katları gezdi çalışanlara ise kolaylıklar diledi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, yapımı devam eden hükümet konağı inşaatını gezdikten sonra çevrede bulunan esnafları ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI