Advert
Advert
Advert

"OKULDA SPOR ŞENLİĞİ" YAPILDI

Alaçam Etyemez İlk/Orta Okulunda Samsun Okul Sporları tertip komitesi tarafından hazırlanan "Okulda Spor Şenliği" etkinliği yapıldı.

Samsun Okul Sporları tertip komitesi tarafından hazırlanan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen "Okulda Spor Şenliği" projesi taşımalı eğitim merkezli köy okullarımızda yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Projenin amacı öğrencilerde spor bilinci, kültürü ve farkındalığı oluşturmak, eğlendirmek oyun ile eğitim yapmayı, sosyalleşmeyi sağlamak, bireysel etkinlikler yapabilme ve kişisel yeteneklerinin farkına varabilmeyi sağlamaktır.

31 Mart 2021 tarihinde okulumuzda gerçekleştirilen "Okulda Spor Şenliği" projesi uygulamasına Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Celalettin Sula ve Erdal Aksoy, Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural’ın katılımı ile gerçekleşti. Okul Müdürü Ayhan Şahin konu ile ilgili şunları söyledi; Projenin uygulanmasında etkinlikleriyle öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlayan Samsun Okul Sporları Tertip Komitesine ve Alaçam İlçe Gençlik ve Spor Müdüremiz Cansu Keskin Karaaslan ve Ramazan Çoban'a teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU