Advert

ZİRAAT ODASINDAN PLAKET

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atana Mehmet Güreş’i makamında ziyaret ederek plaket takdim etti.

ZİRAAT ODASINDAN PLAKET

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Parlak ve Erol Yaman ile birlikte Alaçam İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevinden Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atana Mehmet Güreş’i makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Güreş'in uzun yıllardır ilçemizde görev yaptığını belirtirken "İlçemiz tarımında entegre ve eğitim çalışmalarında kendisinden çok destek aldık. Biz Mehmet Bey'in ayrılmasından son derece üzgünüz. Bizim burada yaptığımız çalışmalarda ilçemizdeki bütün kurumların desteğini her zaman yanımızda gördük. Bu noktada tüm kurumlara da teşekkür ediyorum. Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine atana Mehmet Güreş'e yeni görevde başarılar diliyorum. Alaçam ile olan bağının süreceğine inanıyorum." dedi.

Bafra İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Güreş ziyaretlerinden dolayı Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir’e, yönetim kurulu üyeleri Yaşar Parlak ve Erol Yaman’a teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI