Advert
Advert
Advert

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 176 YAŞINDA

Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. yıl dönümü dolayısıyla Alaçam'da tören düzenlendi.

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 176 YAŞINDA

Alaçam Cumhuriyet Meydanında Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilen törende, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar ve beraberindeki polis memurları ile birlikte Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdiminde bulundular.

Türk Polis Teşkilatının 176. Yıl dönümü münasebeti ile İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar şu bilgileri verdi. Kurulduğu günden bugüne kadar birçok hayati görev üstlenmiş teşkilatlarının kendini yenileyip geliştirerek Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, insan haklarına saygılı olarak en iyi ve en verimli şekilde görevini yerine getirmeye devam ettiğini,

Halkın teşkilatlarına gösterdiği yakın ilgi, sevgi, güven ve desteğin zor görevlerin ifasında kendilerine güç verdiğini dile getiren Akar, "Unutmamalıyız ki toplum ile bütünleşmeyen bir kurumun asla başarıya ulaşma şansı yoktur. Emniyet teşkilatımızın, her kademesinde görev yapan personeliyle ilçemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için büyük bir azimle çalışmaktadır." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU