Advert

AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN ZİYARET

Alaçam AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Güven Kıcır ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen ve Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş’a ziyarette bulundular.

AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN ZİYARET

Alaçam Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Güven Kıcır ve yönetim kurulu üyeleri, Hastane Başhekimi Dr. Radi Şen’in yanı sıra, Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş’ıda makamında ziyaret ederek, Dünyanın ve ülkemizin geçirdiği zorlu pandemi ile mücadele günlerinde biz de tüm sağlık çalışanı ekip arkadaşlarımla beraber gece gündüz demeden elimizden gelenin en iyisini yapmaya, uzak yakın yağmur çamur demeden ilçemizin tüm vatandaşlarına ulaşmaya ve hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere kavuşmak için canla başla çalışıyoruz dedi.

Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen ve Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, ziyaretlerinden dolayı AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Güven Kıcır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyalım ve uymayanları da uyaralım temennilerinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI