Advert

PROJELER GÜN YÜZÜNE ÇIKMAYA BAŞLADI

Alaçam ilçesinde yapılması planlanan projeler hakkında 06 Nisan 2021 Salı günü Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunulmuştu.

PROJELER GÜN YÜZÜNE ÇIKMAYA BAŞLADI

06 Nisan 2021 Salı günü Alaçam AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir, MHP İlçe Başkanı Orhan Sancak, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ile birlikte Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’a ilçemizde yapılması planlan Orta Ölçekli Sanayi Sitesi (OSB) kurulma çalışmaları hakkında bilgi verilmişti. İkinci toplantı 08. Nisan 2021 Perşembe günü Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda yapıldı.

Yapılan toplantıya Alaçam AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir, MHP İlçe Başkanı Orhan Sancak, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop. Başkanı Mehmet Aydoğdu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, Şoförler Odası Başkanı Kurtbey Bozkurt, Büyükşehir Belediye meclis üyeleri, Alaçam-Yakakent Yerel Eylem Grubu Derneği (AYYEGDER) adına Müdür Hüseyin Yıldız, Alaçam Genç İş Adamları Derneği Başkanı Kübra Nur Başar, Gerekli daire amir ve müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda ilçemiz göçkün mahallesinde bulunan yatılı bölge okulu üzerinde çalışmalar yapılmış ve herkes tarafından olumlu karşılanmıştır.

Toplantıda İlçe Tarım Müdürlüğü Yüksek Ziraat mühendisi Uğur Özcan, Denetmen Ramazan Özdemir, İlçe Milli Emlak Şefi ve Malmüdürü Hüseyin Şimşek, Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Orman İşletme Şefi Eyüp Can Çarkacı, İlçe Tarım Müdürü Şenol Özcan konuyla ilgili bilgi aktarımı yaptılar.

Toplantı sonrası yapılan açıklamada yapılması planlanan Orta Ölçekli Sanayi Sitesi (OSB) kurulma çalışmaları hakkında bilgiler verilirken yapılacak olan (OSB) ile ilçe esnafımız kazanacak denildi. 1 Ocak 2021’de kalkınmada öncelik ve teşvik kapsamına alınan ilçemizde İlçe bazlı kalkınma ve teşvik kapsamında (OSB) kurulursa yatırımcıların gözde ilçelerinden biri olma şansını yakalayacağı ve kalkınmada öncelikli bölge olarak bütün imkânlarından yararlanacağı bilgisi verirdi.   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
JANDARMA ÇOCUKLARI HEDİYELERLE SEVİNDİRİLDİ
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET
EVİ YANAN AİLEYE KAYMAKAM ZAMAN’DAN ZİYARET