Advert

“ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NIN” 101. YILI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. Yılı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Meydanında Çelenk Sunma Programı düzenlendi.

“ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NIN” 101. YILI

Atamızın çocuklara armağanı, dünyadaki ilk çocuk bayramı ve TBMM’nin açılışının yıldönümü olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milletimizin egemenliğini koruyacak olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin 23 Nisan 1920’de açılması, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam edebilmeleri bizlerin en büyük arzusudur.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi tatil olması dolayısıyla Kovid-19 Koronavirüs salgını nedeni ilel sokağa çıkma kısıtlaması olduğundan kısıtlamalı olan törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Şube Müdürü Mehmet Fatih Öztürkçe, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarının katılımı ile Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına çelenk sunma Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile program son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI