Advert

Aşağıkoçlu Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman; Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Garnizon Komutanı Teğmen Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ile birlikte Alaçam Aşağıkoçlu Mahallesi halkı ile bir araya gelerek sorun ve

Aşağıkoçlu Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Mahallelerinde İlçe Kaymakam ve Belediye Başkanının  yanlarına gelerek isteklerinin sorulmasından çok mutlu olduklarını ve okul yanında bulunan tahta köprünün yenisinin yapılması için kaymakama ve belediye başkanından talepte bulundular. Taleplerini yerinde inceleyen heyet ise öğrencilerin ve vatandaşlar bu köprüyü kullanması tehlikeli olabileceğini ve en yakın zamda gerekli işlemin yapılması için çalışmaları başlatacaklarını dile getirdi.

            Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Okul Öğretmeni Özgür Kaya'nın talebi üzerine okul bahçesinde bulunan Basket potalarının yenilenmesini ve voleybol direklerinin dikilmesi, konularında Başkan Uyardan talepte bulundu. Başkan Uyar ise işi yerinde çözüm arayarak hemen yetkilileri arayarak bilgiler verdi. Mahalle halkı ise kendi istek ve taleplerinin çözümleri konusunda ellerinden gelen her türlü yardımı yapacaklarını dile getirdi.

              İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Özellikle gündemde olan telefon dolandırıcılığı konusunda vatandaşları uyararak böyle gelen telefonlara itibar edilmemesi hemen 155'i arayarak bilgi verilmesi hususunda bilgiler verdi.

            İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Samet Kuruçelik, Mahalle sınırları içerisinde yabancı satıcılar ve hurdacılar gibi kişilerin bölgemizde dolaşmasına müsaade etmeyin. Bu tür kişileri gördüğünüzde ise 156'yı arayarak Jandarmayı bilgilendirin dedi.

            Kaymakam Fikret Zaman ve Belediye Başkanı Hadi Uyar, Halk toplantısı sonrası Mahallede bulunan yatağa bağımlı felçli Cemal Kösem isimli vatandaşı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Felçli Cemal Kösem bazı konularda talepte bulundu, Kaymakam ve Belediye Başkanı ise ihtiyaçları konusunda yardım yapacaklarını ve ellerinden gelen her türlü imkanı kullanacaklarını dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN ACAR BELEDİYE PERSONELİ İLE İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
BAŞKAN ACAR BELEDİYE PERSONELİ İLE İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
BOCCE TAKIMINDAN ANLAMLI ZİYARET
BOCCE TAKIMINDAN ANLAMLI ZİYARET