Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM İLÇEYİ MOBESSEDEN İZLEDİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret Ederek Mobesse Kontrol Odasından İlçede Bulunan Belli Noktaları İzledi.

KAYMAKAM İLÇEYİ MOBESSEDEN İZLEDİ

İlçe Emniyet Müdürlüğü girişinde Emniyet Müdürü Mustafa Akar tarafından karşılanan Kaymakam Zaman Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yeni inşa edilen Atatürk Büstünü inceledi. Emniyet Müdürü Mustafa Akar’a ve emeği geçen emniyet mensuplarına teşekkür etti. Daha sonra Emniyet Müdürlüğü içerisinde bulunan birimleri gezerek çalışan Emniyet personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakam Zaman, Mobesse Kontrol Noktasında İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar’dan sistem hakkına bilgiler aldı. Kaymakam Zaman, MOBESE sisteminin suçlu ile mücadele konusundaki önemine dikkat çekerek; ilçedeki güvenliği sağlamak adına emniyet güçlerinin başarılı bir performans sergilediğini dile getirdi. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün hırsızlık, dolandırıcılık ve benzer olaylara önlem alınabilmesi ve huzuru güvenliği sağlamak adına başarılı bir şekilde çalışıyor. İlçe içerisinde ve ilçe dışarısından gelen vatandaşların güvenliğini olması muhtemel güvenlik zafiyetlerinin önüne geçmek ve meydana gelen olaylara zamanında müdahale ederek, suçların önlenmesi ve faillerin yakalanması maksadıyla internet tabanlı güvenlik amaçlı izleme ve kayıt sistemi ilçe için çok önemli olduğunu dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU