Advert

ALAÇAM JANDARMA ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

Alaçam İlçe Jandarma Komutanlığının Kolluk kuvvetlerinin sıcak yüzü vatandaşı sevindirdi

ALAÇAM JANDARMA ARI GİBİ ÇALIŞIYOR

Toplumun huzuru için mücadelesini sürdüren jandarma, asli görevinin yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlar, dezavantajlı bireyler ve hayvanların üzerinden merhametli elini eksik etmiyor.

Alaçam İlçe Jandarma Komutanlığınca Alaçam Aşağı Soğukçam Mahallesinde icra edilmekte olan Önleyici Kolluk Devriyesi esnasında Hasan Çakır (78 yaş) isimli vatandaşın oğul çıkaran arıları Devriye Personeli tarafından güvenli bir şekilde ağaçtan indirildi arı kovanına alınarak şahsa teslim edildi.

Ülkenin huzur ve güvenliği için 7 gün 24 saat görev yaparak suçlularla mücadele eden jandarma ekipleri, ihtiyaç duyulan her alanda insanların ve hayvanların yardımına koşarak devletin şefkat eli oluyor. Toplumun huzur ve güvenliği için gece-gündüz çalışan kolluk kuvvetleri, sert yüzünü suçlulara gösterirken yardıma muhtaç olanların imdadına ise sıcak yüzüyle koşuyor. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan her an insanlar en yakınında onları buluyor. Yaşlı vatandaşlara vefayı unutmayan güvenlik güçleri, onları ziyaret edip ellerini öperek yanlarında bulunmayı ihmal etmiyor. Salgın döneminde de yaşlılar, gülen yüzleriyle yardımlarına koşan güvenlik güçlerini yanında buluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI