Advert
Advert

5/D Sınıfı Öğrencilerinden "Kardeş Okula" Hediye

Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmeni Emine Gül Çetinkaya önderliğinde “KERMES” düzenledi.

5/D Sınıfı Öğrencilerinden

5/D Sınıfı Öğrencilerinin anneleri tarağından hazırlanan malzemeler okul spor salonunda satışa sunuldu. Kermesin geliri ile Aşağıkoçlu mahallesinde bulunan birleştirilmiş sınıf içinde Anaokulu ve İlkokul olan bir okulu “Kardeş Okul” olarak seçildi.

            Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okundu: Aşağıkoçlu İlkokulu öğrencileri ile birlikte yaklaşık iki saat geçiren Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D Sınıfı öğrencileri ise bu gün unutamayacağımız bir gün olduğunu ve "Kardeş Okul" olma mutluluğunu yaşadık dediler.

            Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Garnizon Komutanı Teğmen Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Müdürü Taylan Mete, Öğrenci velileri ve  Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D Sınıfı öğrencileri katıldı.

            Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Aşağıkoçlu Mahallesindeki okulu "Kardeş Okul" seçen öğrencilerimizi gönülden kutluyorum. öğrencilerin kendileri küçük ama gönülleri çok büyük ifadelerini kullanarak öğrencilerimiz hem eğlendiler hem de bir birleri ile kaynaştılar, bu tür yapılan hizmetlerde emeği geçen İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Kolin Ortaokulu Müdürümüze, öğrenci velilerimize ve özellikle öğrencilerimizi kutluyorum dedi.

            Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, "Kardeş Okul" olan Aşağıkoçlu okuluna hediyelerini kendi elleri ile getirip onlarla günlerini paylaşan Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 5/D sınıfı öğrencilerini kutluyor, etkinliğin yapılmasında emeği geçen başta velilerimize ve okul müdürümüze teşekkür ediyorum dedi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, “Kardeş Okul” projesi ile birlikte Aşağıkoçlu Mahallesindeki birleştirilmiş sınıf okulu seçilmesinde ve hediyelerin dağıtılmasında bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman'a Belediye Başkanımız Sayın Hadi Uyar'a, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Kenan Bıyık'a, Garnizon Komutanımız Sayın Samet Kuruçelik'e Aşağıkoçlu Mahallesi Muhtarımız Sayın Yaşar Bişkin'e Okul Öğretmenleri Özgür Kaya'ya ve Betül Bilican Bozkurt'a, mahalle halkına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ