Advert
Advert
Advert

RAMAZAN AYINDA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİ YALNIZ BIRAKMADI

Alaçam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ihtiyaç sahibi ailelere ramazan ayı boyunca nakdi ve gıda yardımında bulundu.

RAMAZAN AYINDA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİ YALNIZ BIRAKMADI

Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ayında Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ın talimatları ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmak konusunda yoğun bir çaba içerisine giren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür ve personeli, Ramazan ayı boyunca 400 aileye 500’er Tl nakdi yardım yapılarak Ramazan bereketi paylaşılmıştır. 

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Devletin şefkat elini her zaman vatandaşa uzatacaklarını belirterek "Sosyal yardımlaşmanım gereği olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında yer almaya özen gösteriyoruz. İftar sofralarında çorbada bizimde tuzumuz olsun istedik. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak ayni ve nakdi yardımda da bulunarak ihtiyaç sahibi ailelerimizin sıkıntılarını gidermeye çaba gösteriyoruz. Yardımlarımız aynı şekilde devam edecektir." 

Kaymakam Zaman, "Yardımlaşmanın ve paylaşmanın en güzel örneklerine şahit olduğumuz Ramazan ayında devlet, Özellikle pandemi sürecinde gerek Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığıyla gerekse Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı imkanları ile ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını giderilmeye çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU