Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN NÜFUS MÜDÜRÜNE İADE-İ ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçemize yeni atanan Nüfus Müdürü Ergün Tamcı’yı İlçe Nüfus Müdürlüğünde iade-i ziyarete bulundu.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN NÜFUS MÜDÜRÜNE İADE-İ ZİYARET

Kaymakam Zaman, İlçe Nüfus Müdürlüğünde yeni görevine başlayan Nüfus Müdürü Ergün Tamcı'yla bir süre sohbet etti, daha sonra kurum içerisinde görevli personellerden görevleri hakkında bilgiler alarak personele teşekkür etti. Nüfus Müdürü Ergün Tamcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Ergün Tamcı, 2009 yılında Amasya Taşova İlçe Nüfus Müdürlüğünde V.H.K.İ olarak göreve başladı. 2012 yılında İstanbul ili Silivri ilçesinde nüfus şefi olarak görev yaptı, sırasıyla İstanbul Beylikdüzü ve Avcılar ilçesinde nüfus şefi olarak görev yaptı. 2018 yılın içişleri bakanlığı görevde yükselme sınavında başarı göstererek Ordu İli Akkuş İlçesine Nüfus Müdürü olarak atandı. Ordu Akkuş ilçesinde görevini tamamlayan Ergün Tamcı 2019 yılında Ordu Kabataş ilçesine naklen Müdür olarak tayin oldu. Burada üç yıl görev yaptıktan sonra 2021 yılı kararnamesi ile Alaçam İlçe Nüfus Müdürlüğüne Müdür olarak atandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI