Advert
Advert
Advert

AYYEG-DER’DEN ALAÇAMSPOR’A EKİPMAN ve MALZEME DESTEĞİ

Alaçam Yakakent Yerel Eylem Grubu Derneği (AYYEG-DER) tarafından Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından sağlanan kaynak ile finanse edilip satın alınan ekipman ve malzemeler düzenlenen törenle Alaçamspor Kulübü Derneğine teslim edildi.

AYYEG-DER’DEN ALAÇAMSPOR’A EKİPMAN ve MALZEME DESTEĞİ

Alaçam Şehir Stadyumunda yapılan teslim törenine Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, Samsun Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Dr. Bülent Turan, TKDK Proje Uzmanı Orhan Kılıç, Alaçamspor Kulübü Derneği Başkanı Özcan Nazlım ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu, Alaçam Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Alaçam Yakakent Yerel Eylem Grubu Derneği Başkanı Zergün Demirci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kamu Kurumlarının Yönetici ve Çalışanları, Çeşitli STK’ların Yönetici ve Üyeleri  katılımı ile gerçekleşti.

Açılış konuşmasını Alaçam Yakakent Yerel Eylem Grubu Derneği Başkanı Zergün Demirci yaparak katılımcıları dernek faaliyetleri ve alınan ekipman ve malzemeler konusunda bilgilendirdi.

Törende ayrıca 2019 yılında Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsilen katılan, Türkiye Milli Takımının yarısını oluşturan Alaçamspor Kulübü Derneğinin Bocce Takımının Milli Sporcuları da Antrenör Gökhan BOZDEMİR’in eşliğinde bir gösteri maçı yaptılar.

AYYEG-DER tarafından Alaçamspor Kulübü Derneği Başkanlığına sağlanan finansal kaynak ile KDV Hariç 40.130,00.-TL tutarında malzeme ve ekipmanlar düzenlenen ihale yöntemi ile satın alınmıştır.

Alınan ekipman ve malzemeler şu şekildedir:

1-         20 Adet Futbol Topu

2-         18 Takım Kulüp Forması

3-         22 Adet Antrenman Yeleği

4-         22 Adet Eşofman Takımı

5-         22 Adet Krampon

6-         22 Adet Spor Ayakkabısı

7-         5 Adet Kum Torbası

8-         5 Adet Mekik Sehpası

9-         18 Adet Yağmurluk

10-       22 Adet Mont  törenle teslim edilmiştir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU