Advert

ORTA KARADENİZ AYAK TENİSİ İLE TANIŞTI

Alaçam, Ayak tenisi Sertifika programına ev sahipliği yaptı

ORTA KARADENİZ AYAK TENİSİ İLE TANIŞTI

Ayak tenisi Samsun İl temsilcisi ve Orta Karadeniz bölge sorumlusu Gökhan Bozdemir Samsun, Ordu, Sinop ve Kastamonu illerinden toplam 80 katılımcı ile ayak tenisi seminerini gerçekleştirdik. Bozdemir bu sertifika programına çok yoğun ilgi ile karşılaştık, seminere katılan beden eğitimi öğretmenleri, antrenörler ve ayak tenisini sevenlerin çok memnun kaldıkları bir seminer oldu.

14 Haziran da Alaçam İlçesinde Sertifika programına gelen katılımcılara  rozet, dosya, anahtarlık ve oyun kuralları kitapçığı verildi. Bu seminer programı Ayak Tenisi  Federasyonumuzun değerli eğitimcilerinin katkıları ile Alaçam Belediyesinin destekleri Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleşti.

Bundan sonraki dönemde Ayak Tenisi hakemlik ve Antrenörlük kurslarınada Samsun olarak ev sahipliği yapmak istiyoruz. Bundan sonra amacımız bu branşta gençleri yetiştirip Türk Milli takımına sporcu kazandırmak olacaktır. Seminerde eğitim veren federasyonumuzun değerli idarecileri ve hocaları Oğuz Özer, Selim Yücesoy, İlker Sarıkaya’ya, destek veren Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret Zaman Beye, Alaçam Belediye Başkanı Sayın İlyas Acar Bey’e, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan’a Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Vedat Özyılmaz Beye,  teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI