Advert
Advert
Advert

DAİRE AMİRLERİ VE MUHTARLARLA TOPLANTI YAPILDI

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda yapılan toplantıya ilgili daire amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

DAİRE AMİRLERİ VE MUHTARLARLA TOPLANTI YAPILDI

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ın başkanlığında 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu gereği İlçemiz Daire Amirleri ve İlçemiz Mahalle Muhtarlarının katılımları ile 16 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 10.00'da İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda pandemi döneminde yapılan çalışmalar, halen devam etmekte olan aşı çalışmalarına yönelik konular ile kamu kurum ve kuruluşları daire amirleri ve mahalle muhtarlarının vatandaşa yönelik hizmetlerin sunumundaki rolü ve sorumlulukları konu edildi.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez ve Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Recep Tunç’un katıldığı toplantıda Kaymakam Zaman yaptığı konuşmada; halkımıza daha iyi hizmet verebilmek, ilçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını ilk elden dinlemek, tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgınının son günlerde Ülkemizde ve İlçemizde düşüş göstermesi nedeniyle alınması gereken tedbirler hakkında bilgilendirme yapmak için toplandıklarını belirterek, “Muhtar köyde, mahallede önderlik yapan, iyi şeyler için halkın önünü açan kişidir. Yani devletin temsilcisi ve aynı zamanda halkında temsilcisidir. Bu anlamda muhtarların, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarının tespitinde önemli rolleri vardır. Dedi.

Toplantı sonrası ilgili kurum amirlerine yönelik soru cevap kısmına geçilerek karşılıklı görüş alış verişi yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU