Advert

KAYMAKAM ZAMAN SEL FELAKETİ YAŞANAN GÜVENLİ MAHALLESİNDE

Alaçam ilçesine bağlı Güvenli Mahallesi’de dün gece mevsim normallerinin üzerinde yağan yağmur nedeni ile oluşan sularının taşması sonucu meydana gelen sel felaketi sonrası Güvenli mahallesinde ilçe Kaymakamı Fikret Zaman selden zarar gören vatandaşın sor

KAYMAKAM ZAMAN SEL FELAKETİ YAŞANAN GÜVENLİ MAHALLESİNDE

Alaçam ilçesine bağlı Güvenli Mahallesi’de dün gece mevsim normallerinin üzerinde yağan yağmur nedeni ile oluşan sularının taşması sonucu meydana gelen sel felaketi sonrası Güvenli mahallesinde ilçe Kaymakamı Fikret Zaman, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir ile birlikte Güvenli Mahallesi muhtarı Metin Akça'dan bilgler aldılar.

16 Haziran 2021 Çarşamba günü öğleden sonra etkisini gösteren ve gece saatlerine doğru şiddetini artırması sonucu yaşanan sel felaketi sonrası zaman zaman yağan yağmurlarla su baskınları yaşanan mahallede sele kapılan panelvan bir aracı dereden çıkartma çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Zaman mahalle halkına geçmiş olsun dileklerini sundu.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Yaşanan sel felaketinde can kaybının olmaması bizleri sevindirmiştir. Tüm vatandaşlarımızın mağduriyeti bizleri derinden üzmüştür. Vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi için gerekli çalışmalar başlatılmıştır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI