Advert

ALAÇAMSPOR SPOR KULÜBÜ KONGRESİNİ YAPTI

Alaçamspor Kulübü Derneği Olağan kongresini Halk Eğitim Merkezi Konferans Balonunda yaptı.

ALAÇAMSPOR SPOR KULÜBÜ KONGRESİNİ YAPTI

19 Haziran 2021 Cumartesi günü Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleşen kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının Okunması ile başladı. Divan Başkanlığına Mehmet Aydoğdu, Üyeleri Hüseyin Acar ve Ferdi Canbaz seçildi.

Yoğun katılımla gerçekleşen Alaçamspor kongresinin sunuculuğunu Bülent Alver yaptı. Başkan Özcan Nazlım tarafından Dernek Gelir Gider raporları, Faaliyet raporları, 2021-2023 yıllarını kapsayan tahmini bütçesi okundu ve oy birliği ile kabul edildi.

Tek liste halende gidilen seçimlerde yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimine geçildi ve mevcut Başkan Özcan Nazlım yenden Alaçamspor kulübü başkanlığına seçildi 

AMACIMIZ, SPORU SEVDİRMEK

Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım Yaptığı konuşmada, “Bugün Alaçamspor Kulübü  yükseltme, yüceltme günüdür. Her türlü engellemelere ve olumsuzluklara rağmen kulübümüzü yükseltmek için mücadelemiz devam edecektir.  

Temel amacımız, çocuklara spor yaptırmak diyen Nazlım, “Spor, hem bedensel sağlık ve fiziksel gelişme yönünden hem de iyi bir kişilik gelişimi ve ruh sağlığı bakımından yararlı. Çocuk, spor yoluyla çevresini tanır, iletişim kurar, kendine güveni artar. Psikolojik açıdan da kendini kontrol etmeyi, bir konuda konsantre olabilmeyi, iradesini kullanabilmeyi, başarıya odaklanmayı öğrenir. Araştırmalar, spor yapan gençlerin spor yapmayanlara oranla daha iyi beslendiklerini, şiddete daha az başvurduklarını ve insan ilişkilerinde daha başarılı olduklarını gösteriyor dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET