Advert
Advert
Advert

SÜRÜCÜ KURSUNDAN TAM PUANA ÖDÜL

Son Yapılan sürücü belgesi sınavında tüm sorulara doğru cevap vererek 100 tam puan alan 18 yaşındaki Selçuk İnanır Alaçam Sürücü Kursu tarafından ödüllendirdi.

SÜRÜCÜ KURSUNDAN TAM PUANA ÖDÜL

              Alaçam Sürücü Kursu’na giderek B sınıfı ehliyet almak için müracaat eden, Selçuk İnanır İlk Yardım Uygulamaları, Motor Araç Tekniği ve Trafik Mevzuatı ve Çevre Bilgisi derslerinden tüm sorulara doğru cevap vererek 100 tam puan aldığı için sürücü kursu tarafından Başarı Belgesi ve Altınla Ödüllendirildi.

Daha öncesinde de kursta böyle başarılar elde eden kursiyerler olduğunu ve onları da çeşitli hediyelerle ödüllendirdiklerini ifade eden kurs sahibi Hasan Çelik, ‘Selçuk arkadaşımızı elde etmiş olduğu bu başarıdan dolayı kutluyorum. Her dalda bütün soruları doğru cevaplayarak böyle bir başarı elde etmiş, bizde onun bu başarısını ödüllendirmek istedik. Kursumuz bundan önceki dönemlerde olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de başarılı kursiyerlerini ödüllendirmeye devam edecektir." dedi.

Alaçam Sürücü Kursu’nun kendisine vermiş olduğu bu hediyelerden dolayı teşekkür eden Selçuk İNANIR başarımdan dolayı bana bu ödülleri sunan Alaçam Sürücü Kursu’na teşekkür ediyorum. Kursa gelen bütün kursiyerlerin sadece geçer not alması için değil, başarısının en iyisini yakalamak için çalışması gerekir. Bu başarımda emeği  geçen Alaçam Sürücü Kursu öğretmenlerine teşekkür ediyorum" Dedi..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU