Advert
Advert
Advert

SAĞLIKLI BİR NESİL ÖNCELİĞİMİZDİR

Spora ve sporcuya verdiğimiz önemle ilçemizdeki çalışmalarımıza devam ediyoruz.

SAĞLIKLI BİR NESİL ÖNCELİĞİMİZDİR

Yakakent Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu desteklemek, salgın döneminin olumsuz etkilerinin atlatılmasına katkı sağlamak, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi, gençlerin ve ailelerinin yeniden sportif faaliyetlerle buluşturulması amacıyla sahil bandında basketbol sahası oluşturdu.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Sahil Düzenleme projemiz kapsamında, sahil bandımıza basketbol sahası oluşturuyoruz. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ilk olarak bugün beton zemin çalışmalarımızı tamamladık. Yapılan her şey Yakakent'imiz için. Basketbol Sahamız ilçemize ve gençlerimize hayırlı olsun dedi.

Başkanı Kıyma, "Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onlara yapılan her yatırım geleceğe çakılmış bir çividir. Bu nedenle Yakakent'te hizmet önceliği çocuklarımızın ve gençlerimizindir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin; fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimlerinde sporun çok önemli yeri var. Bu nedenle Yakakent’i bir spor kenti yapmak ve sporu tabana yaymak için çalışmalarımız sürüyor. Tüm vatandaşlarımızın kolaylıkla ulaşabileceği spor tesislerini ilçemize kazandırdık ve yenilerini inşa etmeye devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU