Advert
Advert
Advert

YAZ FUTBOL OKULU BAŞLADI

Alaçamspor Yaz Futbol Okulu antrenmanlara başladı.

YAZ FUTBOL OKULU BAŞLADI

Yaz Spor okuluna 2008-2012 yılları arası doğumlu olan çocukların katılabildiği yaz okulu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün destekleri ile Alaçam şehir stadında Başkan Özcan Nazlım ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile neşeli bir ortamda başladı.

Yaz okulu hakkında açıklamalarda bulunan antrenör Ahmet Karadağ "Yaz okulumuz başladı. Yoğun bir ilgi ve talep var sporcularımız azimli ve kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye başladı. Çocuklarımızla birlikte sağlıklı bir ortamda çalışmalarımız devam ediyor. Antrenmanlarımız hafta içi her gün Alaçam Şehir Stadyumunda saat 16:00-19:00 saatleri arasında çalışmalarımız devam edecek. Çocuklarımızın eğlenerek öğrenmelerine gayret gösteriyoruz. Küçük yaş gruplarımıza oyuncu kazandırma adına futbol okullarımız önemli bir yer teşkil ediyor. Yaz okulunda yetenekli olan oyuncuları kulüp bünyesine kazandıracağız" diye konuştu.

Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, çocukların sporla tanışması, sporu daha çok sevmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzaklaşabilmeleri hedefiyle yürüttüğü "Alaçmspor Yaz Spor Okulu" açarak ilçemizde büyüyen çocuklarımızı sportif faaliyetlerde adından söz ettirecek başarılı gençlerimizi içerisinde barındırıyor. Amacımız, bu çehreye sahip gençlerimizin gözündeki ışığı, parıltıyı artırmak ve onları geleceğe daha güçlü hazırlamaktır" dedi.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri, Çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve sporla tanışmalarını sağlama hedefiyle harekete geçen “Alaçamspor Yaz Spor Okulları" için 2008 ile 2012 arası doğumlu çocukları kapsayan eğitimler için ön kayıtlar 15 Temmuz 2021 Perşembe günü kayıt işlemleri sona erecek. 01Eylül 2021 Çarşamba günü ise yaz spor okulu sona erecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU