Advert

YAKAKENT’TE 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ

Yakakent’te 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü etkinlikleri, Saat 20:30' da kortej eşliğinde başlayarak cumhuriyet meydanında son buldu.

YAKAKENT’TE 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ

 Yürüyüşe Yakakent Kaymakamı Fatih Eroğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Daire amirleri ve Müdürleri ile kalabalık halkın katılımı ile Milli Birlik ve Demokrasi yürüyüşü Cumhuriyet Caddesi üzerinden ellerinde Türk Bayrakları ile yürünerek Cumhuriyet Meydanında Mehteran takımının gösterileri ile son buldu.

Saat 21.00'de Yakakent Cumhuriyet Meydanında devam eden program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ve Kuran'ı Kerim Tilaveti ile devam etti. Konuşmaların ardından İlçe Müftülüğüne bağlı ilahi grubu tarafından ilahiler, şiirler ve koreografi gösterisi düzenlendi.

Yakakent Kaymakamı Fatih Eroğlu, Milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan 15 Temmuz hain darbe girişiminin aziz milletimiz tarafından bertaraf edilişinin 5’inci yıl dönümünde, hayatlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz dedi.

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Tarih boyunca nice destanlar yazan kahraman milletimizin övünç kaynaklarından birisi olan 15 Temmuz Zaferi'nin beşinci yıl dönümünde kıymetli hemşehrilerimizle meydanları doldurduk.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI