Advert

BETÜL İLE SÜLEYMAN DÜNYA EVİNE GİRDİ

Betül & Süleyman mutluluk dolu yıllara doğru yelken açtılar.

BETÜL İLE SÜLEYMAN DÜNYA EVİNE GİRDİ

Betül & Süleyman için Alaçam Öğretmenevinde yapılan düğüne çok sayıda davetli katıldı. Salonunda rüya gibi bir düğün merasimi gerçekleştirildi.

Alaçam Kapaklı Mahallesindeki damat evinden Bafra’ya gelin almaya gittiler. Gelin evinde duygusal anlar yaşandı. Gelin alındıktan sonra Alaçam öğretmenevine konvoy halinde geçildi. Genç çiftler ilerleyen saatlerde tatlı bir yaşam için düğün pastalarını kesip birbirlerine ikram ettiler.

Genç çiftleri tebrik etmek isteyen ve takısını takmak isteyen davetliler ise uzun kuyruk oluşturdular. Çalınan oyun havaları eşliğinde oyunlarını oynayan, halay çeken Betül & Süleyman’a arkadaşları eşlik etti.

Baba Turgut Kaya ve Ali Osman Bolat aileleri adına evlatlarımız Betül & Süleyman’ın düğün merasimine katılarak bizleri oldukça mutlu eden tüm davetlilere teşekkür etmek isteriz. Türk milletinin kültüründe evlilik müessesesi çok özel bir yer tutmaktadır. Bu bakımdan bu iki evladımızın kurdukları yuvanın millet ve memleket için, kendileri ve ailelerimiz için hayırlar getirmesini diliyoruz. Çok duyguluyuz. Allah’ım tüm anne ve babalara böyle bir mutluluk nasip etsin. ‘’diyerek sözlerini tamamladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI