Advert
Advert
Advert

HASTANE MÜDÜRÜNE VEDA YEMEĞİ

Alaçam Devlet Hastanesinde 42 yıllık Hizmetin 23 yılı Hastane Müdürü olarak görev yapan Satılmış Tural’a veda yemeği düzenlendi.

HASTANE MÜDÜRÜNE VEDA YEMEĞİ

Alaçam Öğretmenevi Aso Müdürlüğünde düzenlenen veda yemeğine Satılmış Tural’ın mesai arkadaşları ve sevdikleri katıldı. Açılış konuşmasını Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Radi Şen yaparak davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Dr. Radi Şen, görev mefruhu gözetmetsizin günün tamamını hastanenin işlerine harcayan ve görevine sadık bir personel olarak da emekli olan Hastamnemiz Müdürü Satılmış Tural’a emeklilik hayatında ailesi ile birlikte uzun ömür diliyorum dedi.

Daha sonra konuşma yapan Satılmış Tural, değerli çalışma arkadaşlarım, 42 yıllık memuriyet sonrası bu günden itibaren emekliliğe ayrılmış bulunmaktayım. Hüzün ve heyecanımı yaşadığım bu gün, buraya gelerek beni onure ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Her güzel başlangıcın bir sonu vardır, benim de buradaki görevim sona erdi. Önemli olan güzel anılarla ve dostluklarla ayrılmaktır. Bu gün bu değerleri kazandığımı anladım. Dilerim görev yaptığım süre içerisinde ülkem ve kurumum için faydalı olabilmişimdir. Her zaman işimi en iyi şekilde yapmak arzusu içerisinde oldum ve bu ilkeyle görevimi yerine getirdim. Çalıştığım süre içerisinde güzel bir ekiple görev yaptık bundan dolayı çok mutluyum. Hizmette dakikaların ve hatta saniyelerin bile önemli olup hayat kurtardığı ve insanlara hizmet verdiği sağlık camiasında çalışmaktan her zaman gurur duydum.

Tüm çalışma arkadaşlarıma sağlıklı günlerde görüşmek dileği ile hoşça kalın diyor, şükranlareme sunuyorum. Her keze ayrı ayrı teşekkür eder, haklarınızı helal etmenizi temenni ederim dedi.

Plaketini vermek üzere Alaçam’ın gururu PTT eski genel müdürü Osman Tural söz alarak eski anılarını anlatarak yüzlerde gülümsemeler oluştu.

Samsun İl Sağlım Müdürlüğü Kamu Hastaneleri birliği başkanı Uzm. Dr. Hüseyin Yalçın, İlk görev yerim olan Alaçam’da görev yapmak ve sizler gibi temiz kalpli ve çalışkan arkadaşlarla çalışmak beni fazlasıyla memnin etmiştir. Emekli olan Satılmış Tural bey’e emeklilik hayatında mutluluk ve esenlikler dilerim dedi.

Son olarak Dr. Seyit Ahmet Altıntaş şunları söyledi: Alaçam Devlet Hastanesinde çalıştığım süre içerisinde Hastane Müdürümüz Satılmış beyle çoğu gecelerimizi hastanede çalışaram geçirdik. Yaptığımız işlerde hiç bir zaman zaman mefruhu gözetmedik ve halen daha gözetmiyoruz. Emekliliğe ayrılan Satılmış Tural Müdürüme bundan sonraki yaşamında mutluluklar dilerim dedi.

Yapılan yemek programına İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı  Uzm. Dr. Hüseyin Yalçın BüyükkarabacakOndokuzmayıs Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Akif Gün, Ondokuzmayıs Devlet Hastanesi Müdürü Reyhan Karakoç, Siyasi Parti Temsilcileri, Oda Başkanları ve Hastane personeli kaldı.

Alaçam Devlet Hastanesi olarak Emekliliğe ayrılan Satılmış Tural beye pasta kesimi ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU