Advert
Advert
Advert

TURNUVA’NIN GALİBİ MERKEZ FATİH YATILI KUR'AN KURSU

Alaçam Müftülüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz Kur’an Kursları Futsal Turnuvası sona erdi.

TURNUVA’NIN GALİBİ MERKEZ FATİH YATILI KUR'AN KURSU

Alaçam Müftülüğü bünyesinde yaz Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencilerin moral ve motivasyonlarını artırmak, spor alışkanlığını kazandırmak, Kur’an kurslarını daha cazip hale getirmek, öğrencilere ömür boyu unutamayacakları güzellikler yaşatmak amacıyla ilçe Müftülüğü ile Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Yaz Kur’an Kursları Futsal Turnuvası galibi Alaçam Merkez Fatih Yatılı Kur'an Kursu oldu.

Alaçam Merkez Fatih Yatılı Kur'an Kursu yöneticisi Ramazan Gündüz, 2021 Yaz Kur'an Kursu Camiler ve Kur'an kursları arası futsal turnuvası 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü itibariyle sonuçlanmıştır. Turnuvanın sonunda birinci gelen takım Alaçam Merkez Fatih Yatılı Kur'an Kursu, ikinci takım Esentepe camii, üçüncü takım Salih Tanrıverdi camii, dördüncü takım yine Alaçam Merkez Fatih Yatılı Kur'an Kursunun ikinci takımı olmuştur. Yapılan turnuvada birlik beraberlik nezaket muhabbet ve kardeşlikle gerçekleştirilen müsabakalar neticesinde öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarının yerinde olması sporun kazanması asıl hedefimizdi. Bu turnuva boyunca bizlere her türlü destek veren başta İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü idarecilerimize, öğretmen ve eğitmenlerimize, teşekkürü borç biliriz. Öğrencilerimize rehberlik eden Kur'an Kursu Öğreticimiz Eyüp Macit Hocamızı ve öğrencilerimizi ve rakip takımlarda ki öğrenci kardeşlerimizi ve rehberlik eden hocalarımızı tebrik ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU