Advert

GÜREŞ FESTİVALİNDE YARDIM SANDIĞI

Başkan Bedir, Yardımları Sel Felaketinde Zarar Gören Vatandaşlarımıza Ulaştıracağız.

GÜREŞ FESTİVALİNDE YARDIM SANDIĞI

18 Ağustos 2021 Çarşamba günü Saat 11.00’de Alaçam Geyikkoşan Yeni Güreş Alanında yapılacak olan 2. Tarım Festivali ve Güreş şenliklerinde Batı Karadeniz bölgesinde yaşanan sel felaketinde zarar gören vatandaşlara yardım amaçlı 2 adet yardım kutusu koyuldu.

Alaçam Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği tarafından bu yıl 2.si yapılacak olan Tarım Festivali ve Güreş şenliklerinde tertip komitesinin aldığı karar doğrultusunda alana 2 adet yardım kutusu koyularak elde edilen gelirin tamamı Batı Karadeniz Bölgesinde selde zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılacağı bildirildi.

Alaçam Ziraat Odası Başkanı ve Ortaköy Muhtarı Hüseyin Bedir konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı; Yapmış olduğumuz etkinlik değil ata sporumuz olan yağlı pehlivan güreşleridir. Bu doğrultuda bizde tertip komitesi olarak almış olduğumuz karar doğrultusunda alana 2 adet yardım kutusu koyduk sandıkların yetkili 3 kişi tarafından tutanak ile teslim alınıp tutanak ile İlçe Kaymakamlığımıza teslim edilecektir. Yardımların Alaçam Kaymakamlığı tarafından Batı Karadeniz Bölgesinde selde zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI