Advert

“AFETZEDELERE YARDIM KAMPANYASI” KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ın başkanlığında ülkemizde meydana gelen yangın ve sel olayları sonrası ülke genelinde başlatılan Yangın ve Sel Afeti Yardım Kampanyası Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

 “AFETZEDELERE YARDIM KAMPANYASI” KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Ülkemizde meydana gelen sel ve yangın felaketleri nedeniyle genel hayatı olumsuz etkileyen şartların iyileştirilmesine ve yaraların en hızlı şekilde sarılmasına katkıda bulunmak üzere başlatılan Yangın ve Sel Afeti Yardım Kampanyasına İlçemizden en güçlü desteği sağlamak için değerlendirmelerde bulunmak üzere ilgili kurum amirlerinin katılımıyla toplantı yapıldı.  

Toplantıda; Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ın koordinesinde Kamu kurum ve kuruluşlarımızın, STK’larımızın, İş insanlarımızın ve vatandaşlarımızın yapacakları yardımlar ile afetzedelerin ihtiyaçlarının doğru zamanda ve doğru miktarda karşılanmasının ve yardımların afetzedelere ulaşmasının sağlanması görüşüldü.

Şimdi de yaraların hızla zamanında ve ihtiyaçlar doğrultusunda etkin şekilde sarılabilmesi için en üst seviyede nakdi yardımları yaparak insani ve vicdani sorumluluğumuzu yerine getireceğiz.

Bu vesileyle Alaçamlı hemşehrilerimin, sel ve yangın felaketleri nedeniyle genel hayatı olumsuz etkileyen şartların iyileştirilmesine ve yaraların en hızlı şekilde sarılmasına katkıda bulunmak üzere başlatılan Yangın ve Sel Afeti Yardım Kampanyası’na birlik ve beraberlik içerisinde yoğun bir şekilde katılım sağlamalarını bekliyorum” dedi.

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman’ın başkanlığında İlçe Yazı İşleri Müdürü Recep Tunç, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve Alaçam Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz’ın katılımlarıyla 17.08.2021 tarihinde “Afetzedelere Yardım Kampanyası” Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI