Advert

ALAÇAM’DA AYAK TENİSİ SAMSUN İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YAPILDI

Ayak Tenisi Federasyonu tarafından Türkiye Şampiyonası için Samsun il seçmeleri 19 Eylül Pazar günü saat 10.00’da Alaçam Şehir Stadı’nda yapıldı.

ALAÇAM’DA AYAK TENİSİ SAMSUN İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YAPILDI

Ayak tenisi Samsun il temsilcisi ve Orta Karadeniz bölge sorumlusu Gökhan Bozdemir Alaçam ilçesinde düzenlenen il birinciliği müsabakalarında yoğun ilgi ile karşılaştık. Maçlara gelen takımları ve sporseverleri en iyi şekilde ağırladık. İlçe Gençlik Spor Müdürlüğünün ev sahipliği ve Alaçam Belediyesinin desteği ile çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Samsun ilini temsilen 25 Eylül de Kastamonu ilinde düzenlenecek bölge maçlarına 3 takım yollayacağız. Bölge birincisi olan takımı 15-17 Ekim tarihinde Denizli ilinde yapılacak Türkiye Şampiyonasına katılacak. Ayak tenisi çok sevilen bir branş ve inşallah en kısa zamanda okulsporlarına girecektir. Bize destek olan bütün herkese şahsım ve Ayak tenisi federasyonu adına çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin gençlerine faydalı olabilmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Müsabakaya 7 takım katıldı, dereceye giren takımlar 1. Samsun Atakum Amazonspor, 2. Alaçam Gençlik ve Spor Müdürlüğü, 3. Alaçam Karşıyakaspor oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI