Advert
Advert
Advert

KORKMAZ, BİZ EFSANE DEĞİLİZ, GÖNÜL ERİYİZ

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, “biz efsane değiliz, gönül eriyiz. Biz, makamlara değil, gönüllere talibiz” dedi.

KORKMAZ, BİZ EFSANE DEĞİLİZ, GÖNÜL ERİYİZ

AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, “Birliğimiz, dirliğimiz, beraberliğimiz daim olsun, amaç birbirimizi Allah rızası için sevmek ve geleceğimiz olan çocuklarımız için iyi bir miras bırakmaktır. Bugünde vatandaşlarımızı ziyaret ederek gönüllerine dokunduk, dertlerini dinledik, çaylarını içtik, taleplerini not ettik, dualarını aldık. Kuzören Mahallesi Muhtarı Kadir Çağlar'a uzaktan da olsa geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Desteklerini bizlerden ve partimizden esirgemeyen gönül dostlarımıza mahalle başkanlarımıza ve Belediye Başkanımız Hüseyin Kıyma beye teşekkür ederiz.

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Covd-19 salgını dolayısıyla ziyaretlerimiz hassas bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızı ziyaret edip talep ve isteklerini dinliyoruz. Yakakent’e bağlı bulunan bütün mahalleleri tek tek gezerek halka ulaşmaya ve onların dertlerini dinlemeye devam ediyoruz. Sevgi ve muhabbet ile bakan gözün ve söyleyen sözün giremeyeceği gönül yoktur. Severek yaptığımız işler farkını hemen ortaya koymaktadır. Dolayısıyla sevgide, güvende ve inançta mesafenin olmadığını bizlere hissettiren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, AK Parti Yakakent İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte “İnandığımız Yolda Yürümeye Devam Ediyoruz”. Korkmaz, AK Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte değişik günlerde Ali Avcı, Züleyha Sarı, Nilüfer Erdoğan, Aykut Şen, Zafer Paralı, Ali Coskun, Mecit Baş, Fatih Kocabaş, Sezai Durhat, Orhan İlhan, Kadın Kolları Başkanımız Muhteber Çevik ve gençlik kolları başkanımız Fatih Korkmaz ile birlikte Halkımızın yanında olmaya, mahallelerimizi karış karış gezmeye, vatandaşlarımızı dinlemeye devam ediyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU