Advert
Advert
Advert

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET

18 Eylül 2021 Cumartesi günü Yapılan Muhtarlar Derneği Başkanlığının seçiminde Yeni Başkanlığa Seçilen Hüseyin Sönmez ve Yönetim Kurulu üyelerinden ziyaretler.

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET

18 Eylül 2021 Cumartesi günü genel kurul seçimi sonucunda göreve gelen Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Doyran Mahallesi Muhtarı Hüseyin Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Mustafa Kartal, Yenicami Mahallesi Muhtarı Mustafa Anakök, Etyemez Mahallesi Muhtarı Arif Anarat, Kadıköy Mahallesi Muhtarı Satılmış Asan ve Karlı Mahallesi Muhtarı Süleyman Sevinç ile birlikte Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar’ı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar’ı ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez’i makamlarında ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı İlyas Acar; Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Alaçam İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar, Muhtarlar Derneği tarafından yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyledi ve Mahalle Muhtarlarımızla birlikte Alaçamımızın huzuru ve mutluluğu için işbirliği içinde çalışacağız dedi ve ziyaret için teşekkür etti.

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez yaptığı açıklamada; "Jandarma Teşkilatımız, ülkenin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletin huzur ve güvenliğiyle kamu düzeninin sağlanması anlamında başarılı hizmetlere imza atmış ve atmaya da devam edecektir. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini canlarını hiçe sayarcasına koruyan Jandarma teşkilatına şahsım ve yönetim kurulum adına sonsuz teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU