Advert
Advert
Advert

VALİ DAĞLI’NIN ‘1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ’ KUTLAMA MESAJI

Yaşlılara hak ettikleri değerin ve saygının gösterilmesi amacıyla “1 Ekim” günü, 1990 yılında Birleşmiş Milletler tarafından ‘Dünya Yaşlılar Günü’ olarak ilan edilmiştir.

VALİ DAĞLI’NIN ‘1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ’ KUTLAMA MESAJI

Yeni nesil gençlerimizin toplumsal kurallar ve ahlaki değerlerimiz ışığında doğru bir şekilde yetişmesine ilham veren, onlara saygı ve sevgi çerçevesinde hayat boyu tecrübelerini aktaran tüm yaşlılarımıza “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü” münasebetiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 Kültürümüzü yarınlara taşımamızı sağlayan değerli büyüklerimize, toplum olarak yaşamın her anında saygı ve hoşgörü göstermek, onlara olan vefa borcumuzu hayır dualarını alarak ödemek en güzel erdemlerdendir.

Kıymetli büyüklerimizin varlıklarından mutluluk duyan, yaşlılarımıza saygı ve hürmeti gösteren bir kültür ve geleneğin evlatları olan bizler; yaşlılarımızın bedensel ve ruhsal olarak işlevselliğinin azaldığı bu dönemlerinde onların her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak yaşam kalitelerini artırmak adına azimle çalışmaktan vazgeçmemeliyiz.

Ne mutlu ki millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan, hak ettikleri ilgi ve hürmeti gösteren bir geleneğe sahibiz.

Ülkemizin ve bizlerin geleceği için birçok fedakârlık gösteren büyüklerimize olan saygı ve hürmet duygularımızın yalnızca bir gün ile sınırlı kalmaması dileği ile tüm yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü en içten duygularımla kutluyor, bugünlerimizin mimarı olan değerli büyüklerimize sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU