Advert
Advert
Advert

ALAÇAM'DA "DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ" ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Alaçam'da, Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri tarafından "Dünya Yürüyüş Günü" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

ALAÇAM'DA

Etkinliğine katılan Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulüp üyeleri Alaçam’ın el değmemiş ormanlarında  sağlıklı yaşam yürüyüşü yaptı. Katılımcılar etkinliğe sabah saat 08.00’de Alaçam’dan hareketle Alidedebölmesi hıdır mevkiinde yaklaşık 20 kilometre kat ederek doğa ile iç içe ve sisli bir günde bazen yolun bittiği yerlerden aşağıya doğru iple yardım alarak yürüdüler, bazen ormanların içerisinde insan eli değmemiş patika yollarda ilerlerken önlerine ne çıkacağını kestirmeden ilerlemek hem yürüyüşçüleri hem de liderlerini bazın sıkıntıya sokabiliyor. Ama bütün bu olumsuzluklara rağmen yürüyüş esnasında hiçbir olumsuzluklarla karşılaşmadan ve gurup üyeleri ile birlikte muhteşem bir yürüyüş ile günlerini tamamladılar. Günün yorgunluğunu ise yemek molasında şarkılar söyleyerek güzel zaman geçirdiler.

Etkinlik sonrası bilgilerini aldığımız Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü lideri Kadir Demir şu ifadelere yer verdi. Geçen hafta yapmış olduğumuz etkinlik ile bu yılki sezonumuzu açtık ve bundan sonra ise hemen hemen her hafta sonu kulüp üyelerimiz ve çevre ilçelerden gelen arkadaşlarımız ile birlikte kendi aramızda yürüyüşler tertip ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak yaklaşık 10 yıldan buyana Alaçam’da ve çevre illerde kendi çapımızda etkinlik düzenliyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan gurup üyelerimize ve bizlere desteklerini esirgemeyen Alaçam halkına sonsuz teşekkürler ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU