Advert
Advert
Advert

İLÇE KURUM AMİRLERİ VE İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçemizde Kurum Amirleri ve İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Alaçam Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

İLÇE KURUM AMİRLERİ VE İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 40’ıncı maddesi gereğince 05/10/2021 Salı günü saat 10.00’da ilçemizde kamu kurumlarınca yürütülen hizmetler, karşılaşılan sorunlar ve çözümleri ile daireler arasındaki koordinasyonu sağlamak, kurumların hizmetlerini yürütürken karşılaşılan aksaklıklara çözüm getirmek üzere İlçe Kaymakamı Fikret Zaman Başkanlığında İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişim ve koordinasyonun önemine vurgu yaparak bu tür toplantılarda asıl amacın, kamu kurum ve kuruluşları tarafından yürütülen iş ve işlemlerin daha hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması olduğunun üzerinde durdu.

Bununla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına gerekli talimatları veren Kaymakam İlçe Fikret Zaman, “Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz.” Dedi.

Yapılan toplantıda ele alınan konuların başlıkları şöyle; “Bağımlılıkla Mücadele”, “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele”, “Covid-19 Aşı Çalışmaları”, “Kan Bağışı Kampanyası”, ilçede yapımı bitme aşamasında olan yeni Hükümet Konağı Binasına taşınma çalışmaları hakkında bilgilendirme, ilçede yapılması planlanan kütüphane ve kültür merkezine yönelik yer tahsisi çalışmaları ve yer teslimi yapılan yeni Devlet Hastanesinin yapımına ilişkin bilgilendirmeler yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU