Advert

ALAÇAMSPOR BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU

Alaçamspor yöneticileri, teknik heyet, Alaçamspor'a gönül verenler ve sporcuların katılımı ile düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldiler.

ALAÇAMSPOR BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİNDE BULUŞTU

Samsun Süper Amatör Ligi ekiplerinden Alaçamspor sezon öncesi  Kulüp başkanı Özcan Nazlım, yönetim kurulu ve teknik heyet, Alaçamspor’a gönül verenler ve futbolcuların  katılımı ile düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya gelerek Kulübe desteğin yanı sıra moral buldular.

Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım Açılış konuşmasında 2021-2022 yılı sezonumuzun hazırlıklarına hafta içi her akşam şehir stadımızda 30'a yakın futbolcumuz ile birlikte çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Haziran ayında yaptığımız kongremiz de yeni yönetim kurulu olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bundan sonraki süreçte ise 30 Ekimde açılacak olan futbol sezonumuzda Alaçamsporumuza ve bütün takımlarımıza başarılar dilerim dedi.

Geceye katılanlar birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya gelerek halaylar çekildi, oyunlar oynandı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Alaçamspor'a yardım kampanyası için satılan biletlerin kuralarının çekilişleri yapıldı. Misafir olarak geceye katılan Samsun'lu sanatçı Hüseyin Şimşek geceye renk katarak konukları eğlendirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI