Advert
Advert
Advert

BAFRA’DA TEKNE ALABORA OLDU

Bafra Koşuköyü Limanında dün akşam saatlerinde Balıkçı Barınağının yakınlarında hava şartları mahalefetinin sert olmasından dolayı alabora sonucu batan Deha Efe isimli balıkçı teknesinde bulunan 5 balıkçı diğer balıkçılar tarafından kurtarıldı.

BAFRA’DA TEKNE ALABORA OLDU

Olay, dün gece 22.30, civarlarında Bafra Burnu Kızılırmak nehrinin denize döküldüğü nokta da balıkçı barınağını limanın da meydana geldi. Edilinen bilgiye göre dün akşam saatlerinde 22: 30 civarlarında Deha Efe isimli  balıkçı teknesinin  Bafra burnu Kızılırmak nehrinin  denize döküldüğü nokta, balıkçı barınağının limanına hava muhalefeti yüzünden alabora olması sonucu battı. Batan balıkçı teknesinde 5 balıkçı boğulmaktan son anda çevredeki balıkçılar tarafından çıkarıldı. Bu üzücü olayda sevindirici can kaybının yaşanmaması. Sabah saatlerinde alabora sonucu batan balıkçı  teknesi  kıyıya vurdu.

Olayın oluşu ise Koşuköyü limanında hayatlarını sürdüren mahalle sakinler ise bu olayın girişte ırmağın girişinin dar olması bedeninden sığladığı  için denizlerin sert olması bedeninden bu durumların burada sıkça olduğunu yetkililerin buna bir an önce kalıcı çözüm buluşun ki bir daha bu tür olaylar yaşanmasın dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU