Advert

FATİH ERBAKAN, BAFRA'DAN İKTİDAR VE MUHALEFETE YÜKLENDİ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, bir ziyaretler kapsamında Anadolu Buluşmaları programında Samsun' un, 19 Mayıs ilçesinden sonra son durağı Bafra oldu.

FATİH ERBAKAN, BAFRA'DAN İKTİDAR VE MUHALEFETE YÜKLENDİ

Fatih Erbakan, Yeniden Refah Partisi Bafra ilçe Başkanlığına Şehir konvoyla birlikte gelirken, cadde de ve ev balkonlarından vatandaşın sevgisiyle karşılandı.

İlçe Başkanlığı Binası önünde kısa bir konuşma gerçekleştiren Fatih Erbakan bizler Anadolu Buluşmaları ile yola çıktık. Buralarda vatandaşa "Milli Görüş'ün iktidar olması için Türkiye'nin dört bir yanında halkımıza anlatmaya çalıştığı ifade eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, biz milletimiz adil koşullarda hayat sürdürmesini istiyoruz. Çünkü zamanında rahmetli babam Necmettin Erbakan dönümünde 1996 yılında bunu başaran hafızalara kazanan ve hale konuşulan her kesime yaptığı yüzde yüz zamlar var.

O zamanın ağır şartlarına rağmen büyük bir iş başarmıştı. Şimdi bakıyoruz ki bunlardan eser yok.

İktidara ve muhalefete yüklenen Fatih Erbakan Erbakan, iktidar ve muhalefetin belediye başkanları, Siyaseti Ticarete çevirdiler. Belediye Başkanlığı koltuğuna hizmet sevdası için değil,  nasıl seçimlerde harcadığımız parayı tekrar kazanıp kara geçeriz derdindeler.

Millet çile çekmiş hiçte umrumda değil diyen Fatih Erbakan bu böyle gitmez gitmeyecek dedi.

Bizde o yüzdendir ki" Anadolu Buluşmaları" adı altında yola çıktık.

Bu vatandaş, çiftçi ve esnaf buluşmalarımız kapsamında Samsun, 19 Mayıs Akebinde ise Bafra' ya geldik diyen Fatih Erbakan,  "Bizler Türkiye'nin en doğusundan en batısına kadar esnafımızla, halkımızla her kesimden insanımızla Anadolu Buluşmaları yola  kucaklaşmaya devam edeceğiz dedi.

Bu vesilesiyle Anadolu'nun ve 83 milyonun sesini dinliyoruz ve onların derdiyle dertlenerek, derdiyle hemhal olarak bu dertlerin çözümü için Milli Görüş'ün iktidar olması gerektiğini bugün Bafra'da Samsun'da olduğu gibi Türkiye'nin dört bir yanında halkımıza anlatıyoruz" şeklinde ifade etti.

Parti binası önünde yaptığı konuşmanın ardından esnaf gezileri yapan Erbakan, Atatürk Bulvarı'nda sokak müzisyeninin seslendirdiği 'Mağusa Limanı' adlı şarkıyı dinledikten sonra akibinde müzisyeni alkışlayan Erbakan, esnaf ziyaretlerinin ardından Vezirköprü ilçesine geçmek için Bafra' dan ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI