Advert
Advert
Advert

MHP ALAÇAM İLÇE KADIN KOLLARI ANALAR-BACILAR KURULTAYINA KATILDI

MHP Alaçam İlçe Kadın Kolları, MHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen Analar-Bacılar Kurultayı’na katıldı.

MHP ALAÇAM İLÇE KADIN KOLLARI ANALAR-BACILAR KURULTAYINA KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından ATO Congresium’da ‘Türkiye’nin Asli Gücü Analar-Bacılar’ Kurultayı düzenlendi. Kurultaya MHP Alaçam İlçe Kadın Kolları’da katılım sağladı.

BAHÇELİ’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALIR: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’da düzenlenen ‘Türkiye’nin Asli Gücü Analar Bacılar Kurultayı’nda çok önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, “3 Eylül 2019 tarihinde bir grup anne, PKK’nın siyasi ayağı HDP’nin Diyarbakır İl Başkanlığı’nın önünde oturma ve protesto eylemine başlamıştı. Anneler HDP’den dağa kaçırılan, terör kamplarına zorla götürülen evlatlarını almak için nöbete girmişlerdi. İlk oturma eyleminden bugüne kadar süreç içerisinde korkuyu yenen, tehdit bariyerlerini yıkan pek çok anne söz konusu bu eylemlere katılmıştır” dedi. Diyarbakır Anneleri’nin sayısının 250’ye yaklaştığı bilgisini veren Bahçeli, “Bu direniş ve eylem hali dalgalar halinde İzmir’e, Van’a, Hakkari’ye, Şırnak’a, Muş’a, hatta Almanya’ya kadar yayıldı ve yaygınlaştı. Dağa zorla, tehditle, baskıyla veya akılları çelinip kandırılarak götürülenlerden 32’si geri dönerek anneleriyle kucaklaştı. Anaların nefesi kanlı örgüt PKK’nın ensesindedir. HDP, terörist devşirme mekanizmasının ara durağıdır. HDP, PKK’nın ikmal organı, terörist sevk zincirinin ilk halkasıdır. Bu bölücü ve yıkıcı terör partisinin ön kapısından giren arka kapısından PKK’nın kamplarına, mağara deliklerine yollanmaktadır. HDP’nin ön kapısından giren, arkadan silahlanarak, terörist kamuflajı giyerek çıkmaktadır. Bu itibarla HDP eşittir PKK’dır, YPG’dir, PYD’dir. Bundan mülhem terörizmin siyasi organizasyonudur. Hiç kimse aklımızla alay etmesin. Bir yanda yandaşlarını ölüm oruçlarına mahkum eden, diğer yanda tıka basa kebap yiyen bölücü kebapçılardır” diye konuştu.

“HDP’nin kapatılması anaların yüreklerine su serpecektir”

Dünya üzerinde çocuk kaçıran başka bir siyasi partinin bulunmadığını söyleyen Bahçeli, “Kürt kökenli kardeşlerim bu oyunu bozacaklardır. Kürt kökenli kardeşlerimin canından, malından, varlığından geçinmek için çırpınan, yıllarca kene gibi kanlarını emen bu alçaklar oluşumu artık adaletin konusu olup, demokratik siyasetin alanından çıkmıştır. HDP’nin kapatılması anaların yüreklerine su serpecektir. HDP’nin kapatılması anaların ümitlerini yeşertecek, derin bir nefes aldıracaktır” açıklamasında bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU