Advert

SINIFLAR ARASI BOCCE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

İlçemiz Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesinde Bocce branşını tanıtmak ve bu spor dalını sevdirmek için Eylül ayında başlayan sınıflar arası bocce turnuvası 12 Ekimde sonuçlandı.

SINIFLAR ARASI BOCCE ŞAMPİYONASI SONUÇLANDI

Turnuvada  12/B sınıfı Şampiyon oldu. İkinciliği 10/D sınıfı, üçüncülüğü  11/A sınıfı aldı. Okulun Beden Eğitimi öğretmenlerinin hakemliğini yaptığı turnuvada öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşıldı. Alaçam İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan’da final maçını izlemeye ve ödül törenine katıldı. Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan Bozdemir okulumuzda daha önceki senelerde milli sporcu çıkardığımız bocce  dalında yeni milli sporcular çıkarmak, gençlere faydalı olabilmek en büyük arzumuz. Bu sene takımlarımız okul sporlarında Türkiye Şampiyonluğunun en büyük  adayıdır.

Okul Müdürü Namık Kocabaş, turnuvaya katılan öğrencileri tebrik etti. Organizasyonda emeği geçen beden eğitimi öğretmeni Gökhan Bozdemir’e teşekkür etti. Uzun pandemi sürecinde öğrencilerin spordan uzak kaldığını, yüz yüze eğitimin başlaması ile çeşitli spor dallarında okul içi turnuvalarla daha çok öğrencimizin sportif faaliyetlere katılmasını arzu ediyoruz. Okul içi spor etkinliklerinin çeşitli spor dallarında yıl boyunca süreceğini söyledi.

İlçe Gençlik ve spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, böyle güzel bir turnuvayı hazırlayan başta okul Müdürü Namık Kocabaş olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI