Advert

Başkan Uyar'dan Raffa Türkiye 3.süne Teşekkür

14 - 16 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara Kahramankazan'da yapılan Raffa Türkiye Şampiyonasına ilk kez katılan Alaçamspor Bocce takımı sporcularından Selma Kalanç Raffa dalında Samsun'a ilk madalyasını kazandırdı.

Başkan Uyar'dan Raffa Türkiye 3.süne Teşekkür

Dereceye giren takım sporcuları, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar’ı makamında ziyaret ettiler.

            Başkan Uyar; "14-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara Kahramankazan'da yapılan Raffa Türkiye Şampiyonasına katılan Alaçamspor Bocce takımı oyuncularımız, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Sayın Cansu Keskin Karaaslan ve Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Sayın Gökhan Bozdemir’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Turnuvada Raffa dalında Samsun'a ilk madalyasını kazandıran Alaçamspor Bocce takımı sporcumuz Selma Kalanç’a, tüm takım arkadaşlarına ve teknik heyete bizlere bu mutluluğu yaşattıkları için teşekkür ediyor, başarılarının devamı diliyorum” dedi.

            Alaçamspor Bocce Takımı Antrenörü Gökhan Bozdemir; "Raffa sahamız ve orjinal topumuz olmadan aylarca çalışmamızın karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanan sporcumu tebrik ediyorum. Bize desteğini esirgemeyen; Samsun Milletvekilleri Sayın Çiğdem Karaaslan’a, Alaçam Belediye Başkanı Sayın Hadi Uyar’a, Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret Zaman’a , Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Cansu Keskin Karaaslan’a, Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım’a,  Selim Sezgin’e şahsım ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

            Alaçam Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan;  "Ankara Kahramankazan'da Türkiye Raffa Şampiyonasında Türkiye 3.sü olan Sporcumuz Selma Kalanç ve Antrenörümüz Gökhan Bozdemir'i canı gönülden kutluyorum. İlk defa katıldıkları Raffa branşında elde ettikleri başarı sonrası sporcumuz milli takıma davet edilmiştir. Bu başarılarının devamını milli takımızda da diliyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“RENKAHENK” KARMA SERGİSİ AÇILDI
“RENKAHENK” KARMA SERGİSİ AÇILDI
PELİTBÜKÜ GÖKGEL'DE BOLLUK AŞI YAPILDI
PELİTBÜKÜ GÖKGEL'DE BOLLUK AŞI YAPILDI