Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNE HAZIRLANIYOR

Alaçamspor Bocce takımı 25-26 Ekim 2021 tarihinde Antalya ın kemer ilçesinde yapılacak Bocce Milli takım seçmesine hazırlanıyor.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNE HAZIRLANIYOR

Beden eğitimi öğretmeni ve milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir bocce milli takım seçmesine yetiştirdiğiniz 5 sporcu ile katılacağız. Milli takıma seçilmeyi hak eden sporcularımız Samsunumuzu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir. Antrenör Gökhan BOZDEMİR sporcularımız ile küçük yaştan itibaren çok sıkı çalışıp, emek harcadık. Corana sürecinden önce 2019 yılında Alaçam gibi küçük bir ilçeden Dünya Şampiyonasına giden Türk milli takımının yarısını oluşturmanın gururunu yaşadık. İnşallah Türk Milli takımına yeni milli sporcular vermeye devam edeceğiz. Milli olan iki kızımızı Bayburt üniversitesi beden eğitimi öğretmenliğine gönderdik. Bu sporcular kendilerinde küçük çocuklara örnek oldular.

27-31 Ekim de Antalya kemer de yapılacak uluslararası bocce petank turnuvasına takımlarımız hazırlanıyor. İnşallah uluslararası turnuvadan da güzel sonuçlarla döneceğiz. Samsun u ve Alaçam ı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI