Advert

YAĞMUR EŞLİĞİNDE TIRMANIP, YÜRÜDÜLER

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından bu hafta sonu doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

YAĞMUR EŞLİĞİNDE TIRMANIP, YÜRÜDÜLER

Alaçam’ın el ve ayak değmemiş ormanlarında düzenlenen doğa yürüyüşü sırasında zaman zaman yağan yağmur ve sis, dağcılara hem zor, hem keyifli, hem de unutulmaz bir gezi imkanı sundu… Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından hemen hemen her hafta sonu Cumartesi veya Pazar günlerini kapsayan yürüyüşlerine 29 Ekim Bayramında yapılması planlanan doğa yürüyüşü ve kültür gezileri gibi etkinliklerin programı bu hafta içerisinde açıklanacağı bilgisi verildi.

Etkinliğe katılanlar, muhteşem doğa ve çam ağaçları eşliğinde ve zaman zaman yağmur altında yaklaşık 25 kilometre yürüdüler. Yürüyüşe kulüp üyelerinin yanı sıra misafir olarak bazı doğa yürüyüşlerini sevenler de katıldı. Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan diğer etkinlikler ve tarihleri bu hafta belirlenecektir.

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü gurup lideri Kadir Demir, yaklaşık 10 yıldan bu yana yapmış olduğumuz doğa yürüyüşlerinde kolay olduğu kadar zor yönleri de var dedi. Kolay olun taraflarında ise normal yürüyüş yapıp günü sonlandıra biliyoruz ama zor olan yerlerde ise önümüzü bile görmeden gittiğimiz yerlerde dik rampa iniş çıkış bazen iple tırmanma bazen iple inme gibi zorluklarımız olmaktadır. Bu nedenle doğa yürüyüşlerinde bizlere işlik eden tüm doğa sporları üyelerine teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI